Fair Trade módní oblečení z Nepálu. Vše pro milovníky jedinečné a originální orientální módy plné kreativity, kterou budete milovat

*Kalendář na rok 2017 - Nepál

Úvod - *Kalendář na rok 2017 - Nepál

Stolní kalendář na rok 2017 na pomoc Nepálu

Líbí se Vám to co děláme a chcete s námi pomoci Nepálu? Ať už našim mníškům v klášteře nebo našim maličkým školáčkům ve vysokohorském Bigu? Celý výtěžek z tohoto krásného kalendáře věnujeme na potřebné věci dětem v Nepálu. Jako například teď v listopadu kdy jsme nakoupili do Bigu školáčkům teplé rukavice, čepice, atd. Další plán kam rozdělíme peníze z kalendáře bude osvěta ve školách ve směru dámské hygieny. Je zcela běžné bohužel, že mladé dívky v Nepálu umírají při menstruaci - jen díky nedostatečným informacím a nedostatku hygienických potřeb a návyků.

Toto jsou naše charitativní plány na rok 2017 a budeme strašně rádi, pokud nám je pomůžete zrealizovat pomocí našeho kalendáře.

Stolní kalendář má 53 nádherných fotek.

Cena kalendáře je minimálně 290,- Kč, ale pokud chcete věnovat více peněz, budeme velmi rádi, a stačí si vybrat v kolonkách vámi požadovanou cenu. Vybrané peníze odvezeme osobně na jaře 2017 do Nepálu, kde je rozdělíme tam, kde to bude nejvíce potřebné.

Děkujeme, že s námi pomáháte.

cena
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 529 e-shop systém banan.cz