Fair Trade módní oblečení z Nepálu. Vše pro milovníky jedinečné a originální orientální módy plné kreativity, kterou budete milovat

ŠUNGIT - aktivátor vody a přírodní filtr

Úvod - ŠUNGIT - aktivátor vody a přírodní filtr

Šungit je neprůhledná černá uhlíková hornina stará 2 miliardy let. Může obsahovat 20 – 95% uhlíku. Jeho jediné naleziště se nachází v Karélii v severozápadním Rusku.
Šungit má absorpční, baktericidní a katalytické (čistící) schopnosti. Právě díky své vysokomocné struktuře dokáže šungit na sebe vázat velké množství jiných prvků. Proto se uplatňuje při výrobě pitné a užitkové vody, při čištění kontaminovaných a silně znečištěných vod. Dokáže také vyčistit vodu od ropných produktů a těžkých kovů.
Díky svým baktericidním vlastnostem se tohoto nerostu využívá ve filtrech při čištění pitné vody. Ničí škodlivé mezofilní bakterie a vytváří přirozené biocidní prostředí ve vodě.
Díky vysokému obsahu uhlíku má vysokou elektrickou vodivost a je využíván při ochraně před elektromagnetickým zářením či při rušení nepříznivého vlivu geopatogenních zón.
Používání šungitové vody se doporučuje pro léčbu těchto nemocí: lupénka, akné, ekzémy, astma, artritida, nemoci ledvin a jater, cukrovka, nachlazení, chronická únava. Šungitová voda léčí popáleniny, řezné rány, omezuje padání vlasů (posiluje vlasové kořínky), výplachem dutiny ústní můžete léčit bolesti v krku či záněty mandlí. Zkoumá se také možnost použití šungitu v léku proti nemoci AIDS.
Pro léčení se šungit dá využívat v podobě šungitové vody (pití, obklady) či šungitových mastí a krémů. Ty mírní bolesti a záněty, otoky kloubů, zlepšují krevní oběh. Také se můžete koupat v šungitové vodě. Taková koupel odstraní napětí a stres a energeticky vás pročistí. Pokud budete používat šungitovou vodu denně na očistu svého těla či tváře, bude poté vaše pokožka vypadat zdravěji a zvýší se její elasticita.
Doporučuje se pít 2-3 skleničky šungitové vody denně také jako prevence proti zažívacím potížím a na zlepšení cirkulace krve.

U nás můžete zakoupit šungit v 200 gr balení, které je vhodné na vytvoření 2-3 litrů živé vody. Toto balení šungitu můžete v nádobě neustále doplňovat vodou po dobu 1 roku.

Vlastnosti šungitu:

  • dezinfikuje a čistí vodu - absorbuje a odstraňuje z vody těžké kovy, železité přísady, organické sloučeniny, mikroby;
  • obohacuje vodu stopovými prvky, mění její energeticko-informační strukturu, nabijí jí a aktivuje
  • efektivně pohlcuje elektromagnetické záření, neutralizuje GPZ a technogenní vlivy
  • zlepšuje mikroklima, harmonizuje prostředí, dodává energii a silu
  • má léčivé, hojivé a dezinfekční účinky

 

V případě zájmu Vám můžeme také dodat větší množství šungitu, který můžete nasypat rovnou do studny.

cena
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 529 e-shop systém banan.cz