Dárkový poukaz v hodnotě 3000 Kč

Kód: DAR502
3 000 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

V případě objednávky dárkového poukazu můžete zvolit dopravu některou z našich zásilkových služeb, kdy vám zašleme již vytištěný poukaz. Pokud nechcete platit poštovné a stačí vám zaslat poukaz na váš email, který si poté sami vytisknete, tak zvolte druh dopravy OSOBNÍ ODBĚR + PLATBA PŘEVODEM NEBO PLATEBNÍ KARTOU ONLINE !!

Objednávky na dárkové poukazy vytvořené o víkendu a svátcích s odesláním na email, budeme odesílat obratem vždy v pracovní dny. 

Tip na dárek

Nevíte čím obdarovat vaše nejbližší a líbí se vám naše oblečení z Nepálu a naše Fair Trade myšlenka?

Netroufáte si koupit něco jen tak a bojíte se, že by to například nesedlo?

Tak právě pro vás máme dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč, 2500 Kč a 3000Kč a můžete si být jisti, že vaši nejbližší dostanou pod stromeček přesně to, co si u nás zamilují a sami vyberou. Částku lze případně libovolně změnit a přizpůsobit vašemu přání. Neváhejte a udělejte radost hned 2x a podpořte naši Fair Trade myšlenku v Nepálu - v našich dílničkách nepracují děti, podporujeme malé rodinné výrobce a dílny, ve kterých naši pracovníci mají příjemné pracovní prostředí a za práci jsou náležitě finančně ohodnoceni.

S láskou k lidem, přírodě a k Nepálu :)

Tento dárkový poukaz je v hodnotě 3000 Kč

Poukaz je platný 6 měsíců od data vystavení.

Po uplynutí data platnosti poukaz propadá a není možné jej uplatnit.

Platnost poukazu nelze prodloužit. Hodnotu poukazu lze vyčerpat pouze jednorázově a v plné výši.

Pro uplatnění dárkového poukazu stačí zadat kód poukazu do pole Vložit slevový kupón, který je uveden ve spodní části pod hodnotou poukazu.