SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ PRO NEWSLETTER

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ PRO NEWSLETTER

  1. Správce osobních údajů:

pan Bc. Ondřej Adam

IČO: 021 12 370

se sídlem Nesměň č. ev. 24, 281 44 Zásmuky

zapsaný v živnostenském rejstříku vedeném Městským úřadem v Kolíně

  1. Kontaktní údaje správce:

info@himalife.cz

+420 792 369 684

primární kontakt ve věci zpracování osobních údajů:

info@himalife.cz

  1. Zadáním a odesláním emailové adresy správci osobních údajů souhlasím se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu:

Emailová adresa

Jméno a příjmení,

pro účely přímého marketingu - zaslání newsletterů správce osobních údajů, jejichž obsahem jsou zejména sdělení o aktivitách správce osobních údajů, nabídky jím provozovaného e-shopu himalife.cz a veškeré další informace související s e-shopem himalife.cz a aktivitách v Nepálu.

Souhlas se zpracováním uděluji na dobu 5 let.

  1. Jsem si vědom, že za účelem zpracování osobních údajů správce osobních údajů využívá další zpracovatele. Seznam zpracovatelů je dostupný postupem dle Zásad ochrany osobních údajů a informací o zpracování osobních údajů.

  2. Souhlas uděluji svobodně, dobrovolně při znalosti všech svých práv v rámci zpracování osobních údajů, která mi byla podrobně vysvětlena v rámci Zásad ochrany osobních údajů a informací o zpracování osobních údajů s nimiž jsem se před udělením tohoto souhlasu seznámil.

  3. Zejména jsem byl poučen, že mohu souhlas kdykoliv v průběhu zpracování osobních údajů odvolat jakýmkoliv oznámením na výše uvedené kontaktní údaje správce osobních údajů, případně prostým ohlášením z odebírání newsletteru kliknutím na odkaz, který je dostupný v každém zaslaném newsletteru přímo v emailu.

  4. Dále jsem byl poučen, že mám právo požadovat po správci údajů informace jaké mé osobní údaje zpracovává, požádat jej o jejich výpis, jejich opravu jsou-li zpracovávány nesprávně, jejich výmaz odvolám-li svůj souhlas, omezení jejich zpracování namítnu-li jejich nesprávnost nebo vadné zpracování, vznést námitku proti jejich zpracování a v neposlední řadě jejich přenos k jinému správci a podat stížnost k Úřadu na ochranu osobních údajů. V podrobnostech jsem byl poučen o dílčích právech v rámci Zásad ochrany osobních údajů a informací o zpracování osobních údajů, které jsem si přečetl.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení