Roušky z Nepálu

11 položek celkem

Cena

8081
18081

Značky

Položek k zobrazení: 11

Vážení a milí zákazníci,

rádi bychom vám představili naše roušky DOBRÁ KARMA z Nepálu. Na jaře nám tyto roušky naše švadlenky a krejčí ušili a poslali do ČR a my jich tisíce rozdali tam, kde to bylo nejvíce potřeba. Rádi bychom toto gesto Nepálu nyní vrátili a proto si od nás roušky můžete koupit. Pořizovací cena roušky je symbolických 30 Kč, která pokryje dopravu, výrobu, clo a DPH. K roušce je dále připočítáno 50 Kč, které při nejbližší cestě do Nepálu odvezeme švadlenkám a krejčím do našich dílen. Celková minimální cena roušky je tedy 80 Kč a veškerý výdělek půjde lidem, kteří nám na jaře pomohli zvládnout první vlnu koronavirové nákazy a roušky pro nás tehdy šili dnem i nocí, jelikož se blížilo uzavření letiště v Nepálu a hrozilo, že roušky k nám nedorazí.

Kdo by chtěl přispět vyšší částkou, bude si moci vybrat libovolnou cenu za každý jeden kus roušky. Děkujeme, že s námi pomáháte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení