Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč

Kód: DAR500
500 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

V případě objednávky dárkového poukazu můžete zvolit dopravu některou z našich zásilkových služeb, kdy vám zašleme již vytištěný poukaz. Pokud nechcete platit poštovné a stačí vám zaslat poukaz na váš email, který si poté sami vytisknete, zvolte druh dopravy OSOBNÍ ODBĚR + PLATBA PŘEVODEM NEBO PLATEBNÍ KARTOU ONLINE !!

Objednávky na dárkové poukazy vytvořené o víkendu a svátcích s odesláním na email, budeme odesílat obratem vždy v pracovní dny. 

Tip na dárek

Nevíte čím obdarovat vaše nejbližší a líbí se vám naše oblečení z Nepálu a naše Fair Trade myšlenka?

Netroufáte si koupit něco jen tak a bojíte se, že by to například nesedlo?

Tak právě pro vás máme dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč, 2500 Kč a 3000Kč a můžete si být jisti, že vaši nejbližší dostanou pod stromeček přesně to, co si u nás zamilují a sami vyberou. Částku lze případně libovolně změnit a přizpůsobit vašemu přání. Neváhejte a udělejte radost hned 2x a podpořte naši Fair Trade myšlenku v Nepálu - v našich dílničkách nepracují děti, podporujeme malé rodinné výrobce a dílny, ve kterých naši pracovníci mají příjemné pracovní prostředí a za práci jsou náležitě finančně ohodnoceni.

S láskou k lidem, přírodě a k Nepálu :)

Tento dárkový poukaz je v hodnotě 500 Kč

PLATNOST POUKAZU je 6 měsíců od data vytvoření.

Pro uplatnění dárkového poukazu stačí zadat kód poukazu do pole Vložit slevový kupón, který je uveden ve spodní části pod hodnotou poukazu.