O nás

Příběh Himalife začal shodou mnoha náhod, kdy jsme se ocitli poprvé v Nepálu a od prvního okamžiku jsme si tuto úžasnou zemi a úžasné lidi zamilovali. Více jak rok nám trvalo, než jsme našli dílny, které i když nemají drahý certifikát Fair Trade, vyrábějí vše s největší láskou, nezaměstnávají děti a jejich zaměstnanci jsou náležitě finančně ohodnoceni, mají normální pracovní dobu a hlavně - volné soboty, které jsou v Nepálu určené pro čas trávený s rodinou. Proto každičký kousek u nás zakoupený nese v sobě i jedinečnou pozitivní energii, kterou do každého kusu výrobku vložila s úsměvem na rtech švadlenka, sběrač čaje, nebo řezbář, který právě vykouzlil nádhernou sošku do vašeho interiéru.

Každičký kousek v našem obchůdku má svůj příběh a svou duši. Věříme, že si tyto úžasné věci zamilujete stejně jako my, a že se stanou součástí vašeho života. Snažíme se také o co nejmenší ekologickou stopu, takže vždy hledáme alternativy, které nezatěžují životní prostředí, ale stále dokáží být finančně dostupné Vám - našim zákazníkům. Nikdy se nevydáme cestou pro nás nepochopitelného byznysu typu 1+1 zdarma, obrovské výprodeje, atd. Na to si našich výrobků, našich nepálských zaměstnanců a dodavatelů až moc vážíme. Takže vás prosíme - nežádejte nás o tyto nesmysly, které nikdy nemohou fungovat.

V neposlední řadě několikrát ročně financujeme mnoho různých našich projektů - ať už výstavby škol vysoko v Himalájích, vzdělání či lékařskou péči 65 malých mníšků v buddhistickém klášteře Sangye Choeling, který je také naším nepálským domovem, nebo také například osvětu mladých dívek na nepálském venkově ohledně dospívání a dámské hygieny, které je stále obrovským tabu a několik stovek dívek ročně umírá v Nepálu na banalitu jménem menstruace. 

V první řadě ale děkujeme Vám! Jen díky Vám dokážeme pomáhat na správných místech a dávat práci lidem na těch správných místech, která mají srdce a duši. Nemáme co skrývat, a proto jednou ročně s námi můžete nádherný Nepál navštívit, nahlédnout do našich dílniček, zažít na vlastní kůži majestátní Himaláje, navštívit sloní útulek v deštném pralese, sjet si s námi divokou řeku Trishuli, ochutnat omamné chutě nepálské a tibetské kuchyně, nebo si jen tak zameditovat a zacvičit jógu v našem klášteře Sangye Choeling. Chceme vám nabídnout vše, co tato nádherná země a úžasní lidé nabízejí. 

Navždy s láskou k přírodě, k lidem a k Nepálu

Zakladatelé Veronika Szabó a Ondřej Adam & celý Tým Himalife - Samsara

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení