Namaste a vítejte

Již 8 let pro vás osobně vybíráme to nejlepší z dalekého Nepálu.
Klademe důraz na férovou ruční práci, prvotřídní kvalitu, originalitu, přírodní materiály a pomoc místnímu obyvatelstvu.

Specializujeme se na vlastní návrhy kolekcí dámského, pánského a dětského oblečení, máme širokou nabídku dekorací a doplňků do interiéru, osobně pod dohledem mnichů a Lámů z kláštera Sangye Choeling vybíráme ručně vyráběné tibetské mísy a další meditační pomůcky. Najdete u nás také ekologicky vyráběná mýdla, výborné sypané nepálské čaje nebo luxusní a velmi ceněnou himalájskou zrnkovou kávu.. 


Oblečení s láskou šité v nepálských rodinných dílnách.

Vlastní originální návrhy s vysokou kvalitou látek i výroby.

Veškeré zboží máme skladem a ihned odesíláme. 

Dbáme na fair trade - zaměstnanci našich dodavatelů jsou náležitě finančně ohodnoceni.

Podporujeme vzdělání malých mnichů v buddhistickém klášteře v Káthmandu a pomáháme s humanitární pomocí v odlehlých částech Nepálu zničených zemětřesením.

Rectangle2 Rectangle3

Co jsme díky vám dokázali

Děkujeme Vám! Jen díky Vám dokážeme pomáhat na správných místech a dávat práci lidem na těch správných místech, která mají srdce a duši.

Nemáme co skrývat, a proto jednou ročně s námi můžete nádherný Nepál navštívit, nahlédnout do našich dílniček, zažít na vlastní kůži majestátní Himaláje, navštívit sloní útulek v deštném pralese, sjet si s námi divokou řeku Trishuli, ochutnat omamné chutě nepálské a tibetské kuchyně nebo si jen tak zameditovat a zacvičit jógu v našem klášteře Sangye Choeling. Chceme vám nabídnout vše, co tato nádherná země a úžasní lidé nabízejí.

Dozvědět se více

Pozadi

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení